Diviš Martin

SK Česká Skalice
Dres
10
čvn 5, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 8, 2020

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
4
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
807
Hodnocení
6,39
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída bře 25, 2023 Miletín V 0 - 2 90 0 0 0 7,3
  2. AM GNOL 1. A třída bře 17, 2023 Sokol Stěžery V 0 - 4 90 1 0 0 8,4
  3. AM GNOL 1. A třída bře 12, 2023 Roudnice V 3 - 0 91 0 0 0 7,4
  4. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2022 Sokol Třebeš "B" V 1 - 4 90 2 0 0 9,1
  5. AM GNOL 1. A třída lis 6, 2022 Nové Město nad Metují P 2 - 4 93 2 0 0 7,0
  6. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Trutnov "B" V 0 - 2 92 1 0 0 8,3
  7. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2022 Třebechovice pod Orebem V 5 - 0 90 2 0 0 10,0
  8. AM GNOL 1. A třída říj 15, 2022 Nový Hradec Králové P 1 - 0 95 0 0 0 5,2
  9. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2022 Lázně Bělohrad V 3 - 0 91 1 0 0 8,4
  10. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2022 Sokol Železnice V 1 - 2 98 0 0 0 6,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 807 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
807 807
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,39 6,39

Útok

Góly
4 0,45
Góly ze hry
4 0,45
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,12
Obdržené góly na hřišti
21 2,34
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,22
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
2 0,22
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 77 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 24 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2026/2027 104807206,39
5. liga 104807206,39
Česká Skalice 2025/2026 28162 437007,09
AGRO CS 1. A třída 28162 437007,09
Česká Skalice 2024/2025 30102 755106,16
VOTROK Krajský přebor 30102 755106,16
Česká Skalice 2023/2024 3072 640406,34
Česká Skalice 2022/2023 30202 750207,41
AM GNOL 1. A třída 30202 750207,41
Česká Skalice 2021/2022 27192 387207,29
AM GNOL 1. A třída 27192 387207,29
Česká Skalice 2020/2021 62560106,62
Česká Skalice 2019/2020 1181008,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení