Matoušek Tomáš

FK Černilov
Dres
8
čvn 6, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 2, 2009

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
76
Hodnocení
5,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 10 Nový Hradec Králové R 0 - 0 31 0 0 0 6,0
  2. AGRO CS 6. liga zář 13 Kostelec nad Orlicí P 0 - 3 45 0 0 0 5,8
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Kostelec nad Orlicí V 2 - 0 13 0 0 0 6,3
  4. AGRO CS 1. A třída dub 12 Nový Hradec Králové P 1 - 5 91 0 0 0 4,9
  5. AGRO CS 1. A třída bře 28 Sokol Třebeš "B" P 2 - 3 23 0 0 0 5,5
  6. AGRO CS 1. A třída bře 21 Kopidlno R 1 - 1 81 0 0 0 6,0
  7. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Nový Hradec Králové P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Nový Hradec Králové V 3 - 2 47 0 0 0 6,6
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Kopidlno R 1 - 1 32 0 0 0 6,4
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Bystřian Kunčice V 2 - 5 11 0 0 0 6,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 76 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
76 76
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 1,18
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,18
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 36 % Hodnocení 19 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 78 %

Sezóny

5. liga
Černilov 2019/2020 – 2021/2022 4473 173005,86
Celkem 4473 173005,86
6. liga
Černilov 2015/2016 – 2026/2027 1434311 4472106,52
2015/2016 1. A třída 2992 558506,45
Celkem 1434311 4472106,52
7. liga
Černilov 2022/2023 – 2023/2024 36102 252206,48
Celkem 36102 252206,48
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení