Matoušek Tomáš

FK Černilov
Dres
8
čvn 6, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 2, 2009

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
76
Hodnocení
5,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 21, 2024 Slavia Hradec Králové "B" R 1 - 1 90 0 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída zář 15, 2024 Sokol Třebeš "B" V 4 - 1 68 0 1 0 6,3
  3. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Slovan Broumov V 2 - 4 93 0 0 0 7,0
  4. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Sokol Stěžery V 4 - 0 76 0 0 0 7,3
  5. AGRO CS 1. A třída srp 24, 2024 Kostelec nad Orlicí V 3 - 5 94 0 0 0 7,0
  6. AGRO CS 1. A třída srp 17, 2024 Roudnice P 2 - 4 35 0 0 0 5,9
  7. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" P 2 - 0 83 0 1 0 4,8
  8. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 25, 2024 Náchod "B" V 4 - 3 30 0 0 0 6,6
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 19, 2024 Hronov V 0 - 3 91 1 0 0 8,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 12, 2024 Spartak Opočno V 2 - 0 94 1 0 0 8,8
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 76 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
76 76
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 1,18
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,18
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 36 % Hodnocení 19 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 78 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2026/2027 2076005,90
Černilov 2025/2026 50298005,52
Černilov 2024/2025 2001 083306,13
AGRO CS 1. A třída 2001 083306,13
Černilov 2023/2024 186917106,66
Černilov 2022/2023 1841 335106,29
Černilov 2021/2022 2331 538005,45
Černilov 2020/2021 71422006,08
Černilov 2019/2020 1431 213006,44
Černilov 2018/2019 28122 425206,98
AM GNOL 1. A třída 28122 425206,98
Černilov 2017/2018 29102 369806,64
AM GNOL 1. A třída 29102 369806,64
Černilov 2016/2017 30122 638306,50
JAKO 1. A třída 30122 638306,50
Černilov 2015/2016 2992 558506,45
1. A třída 2992 558506,45
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení