Dres
8
čvn 16, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 3, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
10
Hodnocení
6,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor zář 11, 2022 Spartak Police nad Metují V 2 - 1 77 0 0 0 6,8
  2. MIACOM Krajský přebor lis 7, 2021 Sokol Třebeš P 2 - 2 18 0 0 0 6,0
  3. MIACOM Krajský přebor říj 31, 2021 Chlumec nad Cidlinou V 2 - 0 20 0 0 0 6,1
  4. MIACOM Krajský přebor zář 5, 2021 Jičín V 3 - 1 84 0 0 0 6,8
  5. MIACOM Krajský přebor srp 28, 2021 Červený Kostelec P 1 - 5 77 0 1 0 4,6
  6. MIACOM Krajský přebor srp 22, 2021 Spartak Police nad Metují P 4 - 0 90 0 1 0 4,5
  7. MIACOM Krajský přebor srp 15, 2021 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 0 80 0 0 0 6,3
  8. MIACOM Krajský přebor srp 7, 2021 Černilov P 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  9. MIACOM Krajský přebor čvc 31, 2021 Sokol Třebeš P 0 - 0 89 0 0 0 6,3
  10. VOTROK Krajský přebor říj 11, 2020 Jiskra Hořice V 7 - 0 30 0 0 0 6,2
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 263 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 263 1 263
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,57 5,57

Útok

Góly
1 0,07
Góly ze hry
1 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,21
Obdržené góly na hřišti
36 2,57
Rozdíl skóre na hřišti
−19 −1,35
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,14

Disciplína

Žluté karty
3 0,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 10 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2025/2026 1611 273305,60
Vrchlabí 2023/2024 90525306,09
1. A třída 80512306,15
Vrchlabí 2022/2023 1721 318805,71
Vrchlabí 2021/2022 130966605,59
Vrchlabí 2020/2021 93701406,56
Vrchlabí 2019/2020 102766205,99
Vrchlabí 2018/2019 2622 202816,19
Vrchlabí 2017/2018 2672 3351206,19
VOTROK Krajský přebor 2672 3351206,19
Vrchlabí 2016/2017 2882 506907,10
JAKO 1. A třída 2882 506907,10
Vrchlabí 2015/2016 2541 964706,18
1. A třída 2541 964706,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení