Dres
8
čvn 16, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 3, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
10
Hodnocení
6,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída dub 13, 2024 Třebechovice pod Orebem R 2 - 2 26 0 0 0 6,0
  2. 1. A třída bře 24, 2024 Nový Hradec Králové P 1 - 4 19 0 0 0 5,9
  3. 1. A třída bře 17, 2024 Slovan Broumov V 1 - 2 49 0 0 0 6,0
  4. 1. A třída bře 10, 2024 Roudnice V 1 - 0 49 0 1 0 6,2
  5. 1. A třída zář 10, 2023 Sokol Stěžery P 2 - 0 93 0 1 0 4,6
  6. 1. A třída zář 3, 2023 Nové Město nad Metují V 6 - 1 91 0 0 0 7,2
  7. 1. A třída srp 20, 2023 Slovan Broumov V 3 - 0 92 0 0 0 7,4
  8. 1. A třída srp 13, 2023 Roudnice R 0 - 0 93 0 1 0 5,9
  9. JAKO 1. A třída čvn 10, 2017 Sokol Nepolisy V 7 - 0 66 1 0 0 8,9
  10. JAKO 1. A třída čvn 4, 2017 Sokol Třebeš P 2 - 2 92 0 1 0 5,6
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 263 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 263 1 263
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,57 5,57

Útok

Góly
1 0,07
Góly ze hry
1 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,21
Obdržené góly na hřišti
36 2,57
Rozdíl skóre na hřišti
−19 −1,35
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,14

Disciplína

Žluté karty
3 0,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 10 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2025/2026 1611 273305,60
Vrchlabí 2023/2024 90525306,09
1. A třída 80512306,15
Vrchlabí 2022/2023 1721 318805,71
Vrchlabí 2021/2022 130966605,59
Vrchlabí 2020/2021 93701406,56
Vrchlabí 2019/2020 102766205,99
Vrchlabí 2018/2019 2622 202816,19
Vrchlabí 2017/2018 2672 3351206,19
VOTROK Krajský přebor 2672 3351206,19
Vrchlabí 2016/2017 2882 506907,10
JAKO 1. A třída 2882 506907,10
Vrchlabí 2015/2016 2541 964706,18
1. A třída 2541 964706,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení