Dres
8
čvn 16, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 3, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
10
Hodnocení
6,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 8, 2019 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 0 69 0 0 0 5,3
  2. JAKO 1. B třída - skupina A zář 1, 2019 Miletín P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina A srp 25, 2019 Dolní Kalná V 5 - 0 91 1 0 0 8,5
  4. VOTROK Krajský přebor srp 11, 2019 Dobruška P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor čvn 16, 2019 Jaroměř V 3 - 1 91 2 0 0 9,3
  6. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 3 - 0 90 0 1 0 4,6
  7. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Lázně Bělohrad V 1 - 0 66 0 0 0 7,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 26, 2019 Sokol Bílá Třemešná V 2 - 0 90 0 1 0 6,9
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 19, 2019 Libčany P 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  10. VOTROK Krajský přebor kvě 11, 2019 Kostelec nad Orlicí V 0 - 0 79 0 1 0 5,9
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 263 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
15 15
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 263 1 263
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,57 5,57

Útok

Góly
1 0,07
Góly ze hry
1 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,21
Obdržené góly na hřišti
36 2,57
Rozdíl skóre na hřišti
−19 −1,35
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,14

Disciplína

Žluté karty
3 0,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 10 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2025/2026 1611 273305,60
Vrchlabí 2023/2024 90525306,09
1. A třída 80512306,15
Vrchlabí 2022/2023 1721 318805,71
Vrchlabí 2021/2022 130966605,59
Vrchlabí 2020/2021 93701406,56
Vrchlabí 2019/2020 102766205,99
Vrchlabí 2018/2019 2622 202816,19
Vrchlabí 2017/2018 2672 3351206,19
VOTROK Krajský přebor 2672 3351206,19
Vrchlabí 2016/2017 2882 506907,10
JAKO 1. A třída 2882 506907,10
Vrchlabí 2015/2016 2541 964706,18
1. A třída 2541 964706,18
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení