Krejcar Jakub

Konec kariéry
čvc 9, 1991
35 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2018/2019

Zápasy
16
Góly
5
V základní sestavě
5
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
610
Hodnocení
6,29
Žluté karty
3
Červené karty
1

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 15, 2019 Spartak Police nad Metují P 2 - 3 49 0 0 0 5,3
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2019 Trutnov "B" P 2 - 2 61 1 1 0 6,3
  3. AM GNOL 1. A třída čvn 2, 2019 Česká Skalice P 0 - 2 23 0 0 0 5,7
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 8, 2019 Nové Město nad Metují V 1 - 3 13 0 0 0 6,3
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 4, 2019 Velké Poříčí V 5 - 2 46 0 0 0 6,2
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2019 Bystřian Kunčice V 1 - 0 28 0 0 0 6,1
  7. AM GNOL 1. A třída dub 27, 2019 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 1 22 0 0 0 5,9
  8. AM GNOL 1. A třída dub 13, 2019 Spartak Kobylice V 4 - 1 22 1 0 0 7,4
  9. AM GNOL 1. A třída dub 6, 2019 Sparta Úpice P 1 - 0 32 0 0 0 5,9
  10. AM GNOL 1. A třída bře 31, 2019 Slovan Broumov V 2 - 1 9 0 0 0 –
2018/2019 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 610 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
16 16
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
610 610
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,29 6,29

Útok

Góly
5 0,74
Góly ze hry
5 0,74
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,36
Obdržené góly na hřišti
13 1,92
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,44
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
3 0,44
Červené karty
1 0,15

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 83 % 73 % Hodnocení 45 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2018/2019 165610316,29
Roudnice 2017/2018 143952106,85
Roudnice 2016/2017 2882 453506,38
JAKO 1. A třída 2882 453506,38
Roudnice 2015/2016 2932 514306,13
1. A třída 2932 514306,13
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení