Tulach Martin

Konec kariéry
čvc 22, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
13
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
655
Hodnocení
5,95
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 10, 2017 Spartak Kobylice P 6 - 4 90 1 0 0 6,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina A dub 16, 2017 Jiskra Kocbeře V 3 - 0 33 0 0 0 6,4
  3. JAKO 1. B třída - skupina A bře 25, 2017 Trutnov "C" V 2 - 7 17 0 0 0 6,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina A říj 30, 2016 Dolní Kalná V 2 - 2 90 0 0 0 5,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina A zář 25, 2016 Jičín "B" V 2 - 1 45 1 0 0 7,6
  6. JAKO 1. B třída - skupina A zář 3, 2016 Nová Paka V 0 - 4 90 0 0 0 7,4
  7. JAKO 1. B třída - skupina A srp 28, 2016 Trutnov "C" V 6 - 2 94 0 0 0 7,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina A srp 20, 2016 Miletín V 2 - 5 92 0 0 0 7,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina A srp 14, 2016 Spartak Kobylice V 6 - 1 56 0 0 0 6,7
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 655 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
655 655
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,95 5,95

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 0,82
Obdržené góly na hřišti
12 1,65
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,82
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 42 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 49 % Obrana 45 %

Sezóny

Ročníky
Ústí nad Orlicí 2022/2023 131655105,95
Fortuna Divize C 131655105,95
Sparta Kutná Hora 2021/2022 1401 226005,51
Fortuna Divize C 1401 226005,51
Hlinsko 2021/2022 80301006,04
Fortuna Divize C 80301006,04
Hlinsko 2020/2021 80707105,91
Fortuna Divize C 80707105,91
Hlinsko 2019/2020 130832006,08
Fortuna Divize C 130832006,08
Kratonohy 2017/2018 151948106,56
Fortuna Divize C 81366106,47
Pardubice 2017/2018 90695006,20
Fortuna Divize C 90695006,20
Kratonohy 2016/2017 3542 526306,31
Fortuna Divize C 2621 919306,17
Sokol Živanice 2015/2016 80133105,97
Divize C 80133105,97
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení