Petrů Kamil

Konec kariéry
srp 19, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
553
Hodnocení
5,12
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 21, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C kvě 13, 2023 Letohrad R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C kvě 7, 2023 Dobrovice P 1 - 3 47 0 0 0 4,4
  4. Fortuna Divize C kvě 3, 2023 Vysoké Mýto V 4 - 2 32 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C dub 30, 2023 Trutnov P 0 - 2 75 0 1 0 4,9
  6. Fortuna Divize C dub 22, 2023 Brandýs nad Labem R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C dub 9, 2023 Chrudim P 5 - 1 78 0 0 0 5,0
  8. Fortuna Divize C bře 25, 2023 Náchod R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  9. Fortuna Divize C bře 19, 2023 Velké Hamry V 1 - 0 97 0 0 0 7,1
  10. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Turnov P 3 - 1 47 0 1 0 4,8
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 553 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
553 553
Kapitánem
4 4
Hodnocení
5,12 5,12

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 0,81
Obdržené góly na hřišti
13 2,12
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −1,30
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 0 % Hodnocení 39 % Vytíženost Disciplína 44 % Obrana 15 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 70553105,12
Fortuna Divize C 70553105,12
Čáslav 2022/2023 2201 709805,62
Fortuna Divize C 2201 709805,62
Čáslav 2021/2022 2512 182806,12
Fortuna Divize C 2512 182806,12
Čáslav 2020/2021 81739505,83
Fortuna Divize C 81739505,83
Čáslav 2019/2020 1501 174805,83
Fortuna Divize C 1501 174805,83
Čáslav 2018/2019 111647206,04
Fortuna Divize C 111647206,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení