Petrů Kamil

Konec kariéry
srp 19, 1991
35 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
553
Hodnocení
5,12
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 5, 2023 Benátky nad Jizerou R 2 - 2 93 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C lis 13, 2022 Ústí nad Orlicí P 1 - 2 93 0 1 0 4,8
  3. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 0 91 0 1 0 4,6
  4. Fortuna Divize C říj 16, 2022 Letohrad V 2 - 1 96 0 0 0 6,9
  5. Fortuna Divize C říj 12, 2022 Brandýs nad Labem V 4 - 0 92 0 1 0 7,0
  6. Fortuna Divize C říj 8, 2022 Dobrovice P 5 - 2 94 0 1 0 4,6
  7. Fortuna Divize C říj 1, 2022 Trutnov R 2 - 2 92 0 1 0 5,7
  8. Fortuna Divize C srp 20, 2022 Velké Hamry P 1 - 0 36 0 0 0 5,5
  9. Fortuna Divize C srp 7, 2022 Benátky nad Jizerou P 3 - 1 95 0 1 0 4,6
  10. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Kosmonosy R 4 - 4 90 0 0 0 6,0
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 553 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
553 553
Kapitánem
4 4
Hodnocení
5,12 5,12

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
5 0,81
Obdržené góly na hřišti
13 2,12
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −1,30
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 14 % 0 % Hodnocení 39 % Vytíženost Disciplína 44 % Obrana 15 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2023/2024 70553105,12
Fortuna Divize C 70553105,12
Čáslav 2022/2023 2201 709805,62
Fortuna Divize C 2201 709805,62
Čáslav 2021/2022 2512 182806,12
Fortuna Divize C 2512 182806,12
Čáslav 2020/2021 81739505,83
Fortuna Divize C 81739505,83
Čáslav 2019/2020 1501 174805,83
Fortuna Divize C 1501 174805,83
Čáslav 2018/2019 111647206,04
Fortuna Divize C 111647206,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení