Smrček Daniel

FK Jaroměř
Dres
3
srp 29, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
649
Hodnocení
6,53
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2023 Sokol Železnice P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 13, 2023 Trutnov "B" P 4 - 5 92 0 0 0 5,4
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 7, 2023 Třebechovice pod Orebem V 0 - 3 94 0 0 0 7,4
  4. AM GNOL 1. A třída dub 29, 2023 Nový Hradec Králové P 1 - 4 90 0 0 0 5,0
  5. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2023 Lázně Bělohrad P 7 - 1 90 0 1 0 4,5
  6. AM GNOL 1. A třída dub 9, 2023 Náchod "B" P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída dub 6, 2023 Miletín V 0 - 3 91 0 0 0 7,4
  8. AM GNOL 1. A třída dub 1, 2023 Sobotka V 7 - 1 90 0 0 0 7,2
  9. AM GNOL 1. A třída bře 25, 2023 Bystřian Kunčice P 5 - 0 74 0 0 0 5,0
  10. AM GNOL 1. A třída bře 18, 2023 Slovan Broumov V 2 - 1 91 0 0 0 6,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 649 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
649 649
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,53 6,53

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,94
Obdržené góly na hřišti
7 0,97
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,97
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,42

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 84 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 40 % Obrana 74 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2026/2027 101649106,53
5. liga 101649106,53
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 2512 258405,75
AM GNOL 1. A třída 2512 258405,75
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 2712 442405,73
AM GNOL 1. A třída 2712 442405,73
Smiřice 2018/2019 1921 631305,71
Smiřice 2017/2018 1221 049405,91
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení