Jarotek Lukáš

TJ Sokol Malšovice
Dres
5
zář 7, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 24, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
252
Hodnocení
6,43
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída dub 30, 2016 Bystřian Kunčice V 0 - 0 91 0 1 0 5,9
  2. 1. A třída dub 24, 2016 Jiskra Hořice V 0 - 1 87 0 0 0 7,1
  3. 1. A třída dub 16, 2016 Libčany P 1 - 2 91 0 0 0 5,2
  4. 1. A třída dub 9, 2016 Miletín V 2 - 3 92 0 1 0 6,4
  5. 1. A třída dub 2, 2016 České Meziříčí V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  6. 1. A třída bře 26, 2016 Třebechovice pod Orebem P 2 - 2 64 1 0 0 7,5
  7. 1. A třída bře 19, 2016 Sokol Bílá Třemešná P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  8. 1. A třída bře 12, 2016 Roudnice P 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  9. 1. A třída říj 31, 2015 Sobotka P 2 - 3 91 1 0 0 6,3
  10. 1. A třída říj 24, 2015 Sokol Nepolisy P 4 - 2 85 1 0 0 6,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 252 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
252 252
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,43 6,43

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 3,93
Obdržené góly na hřišti
3 1,07
Rozdíl skóre na hřišti
8 2,86
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 71 % Hodnocení 34 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 88 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 70252106,43
Sokol Malšovice 2025/2026 171775505,69
Sokol Malšovice 2022/2023 185958505,89
Sokol Malšovice 2021/2022 71452006,47
Nový Hradec Králové 2017/2018 1321 155505,88
AM GNOL 1. A třída 1321 155505,88
Nový Hradec Králové 2016/2017 2021 327506,12
JAKO 1. A třída 2021 327506,12
Nový Hradec Králové 2015/2016 2872 173906,10
1. A třída 2872 173906,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení