Jarotek Lukáš

TJ Sokol Malšovice
Dres
5
zář 7, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 24, 2022

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
252
Hodnocení
6,43
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída lis 25, 2017 Spartak Police nad Metují P 3 - 1 91 1 1 0 5,6
  2. AM GNOL 1. A třída lis 18, 2017 Slovan Broumov P 4 - 2 90 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2017 Týniště nad Orlicí P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  4. AM GNOL 1. A třída říj 21, 2017 Sparta Úpice V 3 - 1 90 1 0 0 8,5
  5. AM GNOL 1. A třída říj 15, 2017 Náchod "B" P 3 - 0 90 0 1 0 4,6
  6. AM GNOL 1. A třída říj 7, 2017 Tatran Hostinné P 1 - 3 93 0 0 0 5,1
  7. AM GNOL 1. A třída říj 1, 2017 Kratonohy "B" P 7 - 2 61 0 0 0 5,1
  8. AM GNOL 1. A třída zář 23, 2017 Spartak Kobylice V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  9. AM GNOL 1. A třída zář 16, 2017 Sokol Bílá Třemešná P 4 - 2 93 0 1 0 4,7
  10. AM GNOL 1. A třída zář 9, 2017 Trutnov "B" V 6 - 2 90 0 0 0 7,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 252 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
252 252
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,43 6,43

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 3,93
Obdržené góly na hřišti
3 1,07
Rozdíl skóre na hřišti
8 2,86
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,36
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 71 % Hodnocení 34 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 88 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 70252106,43
Sokol Malšovice 2025/2026 171775505,69
Sokol Malšovice 2022/2023 185958505,89
Sokol Malšovice 2021/2022 71452006,47
Nový Hradec Králové 2017/2018 1321 155505,88
AM GNOL 1. A třída 1321 155505,88
Nový Hradec Králové 2016/2017 2021 327506,12
JAKO 1. A třída 2021 327506,12
Nový Hradec Králové 2015/2016 2872 173906,10
1. A třída 2872 173906,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení