Volf Marek

FK Dobrovice
Dres
7
pro 21, 1991
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2021

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
22
Góly
5
V základní sestavě
12
Ze střídačky
10
Odehrané minuty
1 166
Hodnocení
6,08
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 20, 2025 Spartak Police nad Metují R 0 - 0 84 0 0 0 6,3
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 12, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 R 0 - 0 47 0 0 0 6,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 6, 2025 Trutnov P 4 - 0 64 0 0 0 5,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29, 2025 Brandýs nad Labem V 2 - 0 85 0 0 0 7,1
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22, 2025 Chrudim P 0 - 1 95 0 0 0 5,2
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 15, 2025 Vysoké Mýto P 2 - 0 36 0 0 0 5,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8, 2025 Přepeře P 0 - 2 77 0 0 0 5,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 16, 2024 Benešov R 1 - 1 99 0 0 0 6,0
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 10, 2024 Turnov P 3 - 0 79 0 0 0 5,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 2, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 3 - 0 88 1 0 0 8,8
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 166 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
10 10
Odehrané minuty
1 166 1 166
Kapitánem
2 2
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
5 0,39
Góly ze hry
5 0,39
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,16
Obdržené góly na hřišti
33 2,55
Rozdíl skóre na hřišti
−18 −1,39
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,23

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 54 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 13 %

Sezóny

Ročníky
Dobrovice 2025/2026 2251 166006,08
Dobrovice 2024/2025 2982 188206,20
Dobrovice 2023/2024 2972 591316,08
Fortuna Divize C 2972 591316,08
Dobrovice 2022/2023 23111 790306,63
Fortuna Divize C 23111 790306,63
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení