Volf Marek

FK Dobrovice
Dres
7
pro 21, 1991
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2021

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
22
Góly
5
V základní sestavě
12
Ze střídačky
10
Odehrané minuty
1 166
Hodnocení
6,08
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 13 Přepeře P 0 - 1 7 0 0 0 –
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 11 Brandýs nad Labem R 2 - 2 33 1 0 0 7,9
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Horní Ředice P 5 - 0 21 0 0 0 5,9
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 28 Spartak Police nad Metují R 1 - 1 19 0 0 0 6,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22 Turnov P 3 - 0 26 0 0 0 5,8
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 R 1 - 1 63 0 0 0 6,7
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 7 Chrudim P 2 - 0 22 0 0 0 5,7
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Přepeře P 2 - 1 82 0 0 0 5,7
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Vysoké Mýto P 1 - 5 92 0 0 0 4,9
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 1, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 4 31 0 0 0 5,8
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 166 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
10 10
Odehrané minuty
1 166 1 166
Kapitánem
2 2
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
5 0,39
Góly ze hry
5 0,39
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,16
Obdržené góly na hřišti
33 2,55
Rozdíl skóre na hřišti
−18 −1,39
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,23

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 59 % 54 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 13 %

Sezóny

Ročníky
Dobrovice 2025/2026 2251 166006,08
Dobrovice 2024/2025 2982 188206,20
Dobrovice 2023/2024 2972 591316,08
Fortuna Divize C 2972 591316,08
Dobrovice 2022/2023 23111 790306,63
Fortuna Divize C 23111 790306,63
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení