Sedláček Marek

Bez angažmá
led 5, 1992
34 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
24
Góly
5
V základní sestavě
23
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 166
Hodnocení
5,89
Žluté karty
9
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 16, 2024 Benešov R 1 - 1 99 0 1 0 5,6
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 10, 2024 Turnov P 3 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 2, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 3 - 0 93 0 0 0 7,4
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2024 Hlinsko P 1 - 2 92 0 0 0 5,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2024 Slavia Hradec Králové P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2024 Horní Ředice V 3 - 1 92 1 1 0 7,3
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2024 Kosmonosy R 1 - 1 97 0 1 0 5,7
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 21, 2024 Spartak Police nad Metují R 2 - 2 94 1 0 0 6,7
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 14, 2024 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 R 1 - 1 95 1 1 0 6,9
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Trutnov V 3 - 2 93 1 0 0 7,6
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 166 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
23 23
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 166 2 166
Kapitánem
7 7
Hodnocení
5,89 5,89

Útok

Góly
5 0,21
Góly ze hry
1 0,04
Góly z penalt
4 0,17

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 0,96
Obdržené góly na hřišti
39 1,62
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −0,66
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,21

Disciplína

Žluté karty
9 0,37
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 29 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Dobrovice 2024/2025 2452 166905,89
Dobrovice 2023/2024 3092 8611106,07
Fortuna Divize C 3092 8611106,07
Dobrovice 2022/2023 2922 741906,08
Fortuna Divize C 2922 741906,08
Přepeře 2018/2019 2802 514906,22
Fortuna Divize C 2802 514906,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení