Sedláček Marek

Bez angažmá
led 5, 1992
34 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
24
Góly
5
V základní sestavě
23
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 166
Hodnocení
5,89
Žluté karty
9
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Benešov P 5 - 0 8 0 0 0 –
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 4, 2025 Horní Ředice R 3 - 3 94 0 0 0 6,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 26, 2025 Kosmonosy R 0 - 0 96 0 1 0 5,9
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 20, 2025 Spartak Police nad Metují R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 12, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 R 0 - 0 97 0 1 0 5,9
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 6, 2025 Trutnov P 4 - 0 77 0 1 0 4,6
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29, 2025 Brandýs nad Labem V 2 - 0 96 0 0 0 7,3
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22, 2025 Chrudim P 0 - 1 95 0 1 0 4,8
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 15, 2025 Vysoké Mýto P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8, 2025 Přepeře P 0 - 2 95 0 0 0 5,0
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 166 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
23 23
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 166 2 166
Kapitánem
7 7
Hodnocení
5,89 5,89

Útok

Góly
5 0,21
Góly ze hry
1 0,04
Góly z penalt
4 0,17

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 0,96
Obdržené góly na hřišti
39 1,62
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −0,66
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,21

Disciplína

Žluté karty
9 0,37
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 29 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 11 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Dobrovice 2024/2025 2452 166905,89
Dobrovice 2023/2024 3092 8611106,07
Fortuna Divize C 3092 8611106,07
Dobrovice 2022/2023 2922 741906,08
Fortuna Divize C 2922 741906,08
Přepeře 2018/2019 2802 514906,22
Fortuna Divize C 2802 514906,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení