Dres
11
led 17, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 9, 2023

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
342
Hodnocení
5,34
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 2 Baník Rtyně V 3 - 0 25 0 0 0 6,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A dub 25 Nová Paka P 4 - 1 91 0 0 0 5,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina A dub 19 Lázně Bělohrad "B" P 1 - 3 49 0 0 0 5,2
  4. STARMON Krajský přebor lis 15, 2025 Roudnice P 2 - 0 45 0 0 0 5,4
  5. STARMON Krajský přebor lis 9, 2025 Vrchlabí P 2 - 1 94 0 0 0 5,2
  6. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Týniště nad Orlicí P 1 - 4 82 0 0 0 5,0
  7. STARMON Krajský přebor říj 19, 2025 Sokol Třebeš P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  8. STARMON Krajský přebor říj 12, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" V 2 - 1 31 0 0 0 6,2
  9. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Jičín V 0 - 1 98 0 0 0 7,1
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Sokol Třebeš R 0 - 0 85 0 0 0 6,3
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 342 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
342 342
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,34 5,34

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 0,79
Obdržené góly na hřišti
12 3,16
Rozdíl skóre na hřišti
−9 −2,37
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 10 % 8 % Hodnocení 29 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2025/2026 80507005,38
Sokol Železnice 2024/2025 2552 059506,22
Sokol Železnice 2023/2024 27101 982307,03
1. A třída 27101 982307,03
Sokol Železnice 2022/2023 1541 286106,93
AM GNOL 1. A třída 1541 286106,93
Sobotka 2022/2023 1211 064405,81
AM GNOL 1. A třída 1211 064405,81
Sobotka 2021/2022 2452 055606,05
AM GNOL 1. A třída 2452 055606,05
Sobotka 2020/2021 75617006,33
Sobotka 2019/2020 1361 103416,66
AM GNOL 1. A třída 1361 103416,66
Sobotka 2018/2019 26102 310506,18
VOTROK Krajský přebor 26102 310506,18
Jičín 2017/2018 2291 839616,44
Jičín 2016/2017 2862 4191116,34
VOTROK Krajský přebor 2862 4191116,34
Jičín 2015/2016 2752 2261006,36
VOTROK Krajský přebor 2652 1341006,41
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení