Eimann Daniel

TJ Spartak Opočno
Dres
10
úno 2, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 14, 2026

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
633
Hodnocení
6,81
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 16, 2018 Sparta Úpice V 0 - 3 90 0 0 0 7,4
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2018 Náchod "B" V 6 - 3 64 0 0 0 6,9
  3. AM GNOL 1. A třída čvn 2, 2018 Tatran Hostinné V 1 - 10 90 0 0 0 7,4
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 19, 2018 Spartak Kobylice V 1 - 2 92 0 0 0 6,8
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 6, 2018 Trutnov "B" V 1 - 2 92 0 0 0 6,9
  6. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2018 Roudnice V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  7. AM GNOL 1. A třída dub 22, 2018 Černilov P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  8. AM GNOL 1. A třída dub 14, 2018 Týniště nad Orlicí V 1 - 1 94 0 1 0 5,6
  9. AM GNOL 1. A třída dub 7, 2018 Bystřian Kunčice V 6 - 0 91 0 1 0 7,1
  10. AM GNOL 1. A třída dub 1, 2018 Slovan Broumov P 1 - 0 93 0 1 0 4,8
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 633 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
633 633
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,81 6,81

Útok

Góly
3 0,43
Góly ze hry
3 0,43
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 2,42
Obdržené góly na hřišti
12 1,71
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,71
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 71 % 86 % Hodnocení 70 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Opočno 2026/2027 73633106,81
Dobruška 2023/2024 100346205,83
Dobruška 2022/2023 2063005,70
Přepychy 2020/2021 72637105,53
Dobruška 2019/2020 90812105,31
Dobruška 2018/2019 2201 743306,02
Dobruška 2017/2018 2612 247506,47
AM GNOL 1. A třída 2612 247506,47
Dobruška 2016/2017 2812 137505,70
Dobruška 2015/2016 1411 236005,92
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení