Lánský Jakub

SK Lázně Bělohrad
Dres
23
úno 5, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 10, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
181
Hodnocení
6,37
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 27, 2023 Libčany V 2 - 0 87 1 0 0 8,8
  2. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 19, 2023 Jiskra Hořice V 0 - 2 78 0 0 0 7,2
  3. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 14, 2023 Sokol Třebeš V 4 - 1 94 0 0 0 7,1
  4. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 5, 2023 Slavia Hradec Králové P 0 - 0 55 0 0 0 6,0
  5. M GROUP CZ Krajský přebor dub 29, 2023 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 4 93 0 1 0 4,5
  6. M GROUP CZ Krajský přebor dub 23, 2023 Vrchlabí V 2 - 4 78 1 1 0 7,0
  7. M GROUP CZ Krajský přebor dub 15, 2023 Kostelec nad Orlicí V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
  8. M GROUP CZ Krajský přebor dub 12, 2023 Solnice P 4 - 2 90 1 0 0 6,0
  9. M GROUP CZ Krajský přebor dub 9, 2023 Týniště nad Orlicí V 0 - 3 85 0 1 0 6,9
  10. M GROUP CZ Krajský přebor dub 1, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 0 - 0 91 0 0 0 6,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 181 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
181 181
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 3,98
Obdržené góly na hřišti
2 0,99
Rozdíl skóre na hřišti
6 2,98
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,50

Disciplína

Žluté karty
1 0,50
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 76 % Hodnocení 35 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 40273106,30
5. liga 30181106,37
Lázně Bělohrad 2025/2026 145976806,52
Lázně Bělohrad 2024/2025 2171 878706,88
AGRO CS 1. A třída 2171 878706,88
Lázně Bělohrad 2023/2024 112700515,80
Jičín 2023/2024 90344405,68
Jičín 2022/2023 2451 881806,21
Jičín 2021/2022 2261 768916,35
Jičín 2020/2021 81536306,18
Jičín 2019/2020 1092005,20
Lázně Bělohrad 2019/2020 1351 125516,32
AM GNOL 1. A třída 1351 125516,32
Lázně Bělohrad 2018/2019 1831 374415,67
Lázně Bělohrad 2017/2018 2632 3041325,56
VOTROK Krajský přebor 2632 3041325,56
Lázně Bělohrad 2016/2017 2341 9611315,65
VOTROK Krajský přebor 2341 9611315,65
Lázně Bělohrad 2015/2016 2622 3191226,57
1. A třída 2622 3191226,57
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení