Lánský Jakub

SK Lázně Bělohrad
Dres
23
úno 5, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 10, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
181
Hodnocení
6,37
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 4 Vrchlabí V 6 - 0 82 0 1 0 7,1
  2. 5. liga zář 27 Jiskra Hořice V 0 - 2 53 0 0 0 6,8
  3. JAKO 7. liga - skupina A zář 20 Sokol Nepolisy R 3 - 3 92 0 0 0 6,1
  4. 5. liga srp 16 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 0 46 0 0 0 5,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 13 Dolní Kalná V 2 - 4 93 1 1 0 7,6
  6. AGRO CS 1. A třída čvn 13 Nové Město nad Metují V 3 - 1 16 0 0 0 6,1
  7. AGRO CS 1. A třída bře 8 Sokol Třebeš "B" P 3 - 0 61 0 0 0 5,1
  8. AGRO CS 1. A třída lis 9, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 6 - 0 65 0 0 0 7,3
  9. AGRO CS 1. A třída lis 1, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" P 1 - 0 99 0 1 0 4,8
  10. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2025 Nový Hradec Králové V 6 - 2 91 1 1 0 7,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 92 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
92 92
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 2,93
Obdržené góly na hřišti
3 2,93
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 76 % Hodnocení 35 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 40273106,30
5. liga 30181106,37
Lázně Bělohrad 2025/2026 145976806,52
Lázně Bělohrad 2024/2025 2171 878706,88
AGRO CS 1. A třída 2171 878706,88
Lázně Bělohrad 2023/2024 112700515,80
Jičín 2023/2024 90344405,68
Jičín 2022/2023 2451 881806,21
Jičín 2021/2022 2261 768916,35
Jičín 2020/2021 81536306,18
Jičín 2019/2020 1092005,20
Lázně Bělohrad 2019/2020 1351 125516,32
AM GNOL 1. A třída 1351 125516,32
Lázně Bělohrad 2018/2019 1831 374415,67
Lázně Bělohrad 2017/2018 2632 3041325,56
VOTROK Krajský přebor 2632 3041325,56
Lázně Bělohrad 2016/2017 2341 9611315,65
VOTROK Krajský přebor 2341 9611315,65
Lázně Bělohrad 2015/2016 2622 3191226,57
1. A třída 2622 3191226,57
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení