Lánský Jakub

SK Lázně Bělohrad
Dres
23
úno 5, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 10, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
181
Hodnocení
6,37
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Kostelec nad Orlicí V 2 - 1 93 0 1 0 6,4
  2. AGRO CS 1. A třída srp 25, 2024 Roudnice V 1 - 2 72 0 1 0 6,4
  3. AGRO CS 1. A třída srp 18, 2024 Cidlina Nový Bydžov "B" V 3 - 0 79 0 0 0 7,3
  4. AGRO CS 1. A třída srp 10, 2024 Třebechovice pod Orebem V 1 - 2 97 0 0 0 6,8
  5. AM GNOL 1. A třída lis 16, 2019 Trutnov "B" P 4 - 2 90 1 1 0 5,6
  6. AM GNOL 1. A třída lis 10, 2019 Bystřian Kunčice P 0 - 3 92 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída lis 3, 2019 Jaroměř V 0 - 2 93 1 0 0 8,3
  8. AM GNOL 1. A třída říj 27, 2019 Velké Poříčí V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  9. AM GNOL 1. A třída říj 19, 2019 Lokomotiva Hradec Králové P 8 - 0 90 0 1 0 4,3
  10. AM GNOL 1. A třída zář 29, 2019 Sokol Nepolisy P 3 - 3 43 0 2 1 3,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 181 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
181 181
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 3,98
Obdržené góly na hřišti
2 0,99
Rozdíl skóre na hřišti
6 2,98
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,50

Disciplína

Žluté karty
1 0,50
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 76 % Hodnocení 35 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 40273106,30
5. liga 30181106,37
Lázně Bělohrad 2025/2026 145976806,52
Lázně Bělohrad 2024/2025 2171 878706,88
AGRO CS 1. A třída 2171 878706,88
Lázně Bělohrad 2023/2024 112700515,80
Jičín 2023/2024 90344405,68
Jičín 2022/2023 2451 881806,21
Jičín 2021/2022 2261 768916,35
Jičín 2020/2021 81536306,18
Jičín 2019/2020 1092005,20
Lázně Bělohrad 2019/2020 1351 125516,32
AM GNOL 1. A třída 1351 125516,32
Lázně Bělohrad 2018/2019 1831 374415,67
Lázně Bělohrad 2017/2018 2632 3041325,56
VOTROK Krajský přebor 2632 3041325,56
Lázně Bělohrad 2016/2017 2341 9611315,65
VOTROK Krajský přebor 2341 9611315,65
Lázně Bělohrad 2015/2016 2622 3191226,57
1. A třída 2622 3191226,57
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení