Lánský Jakub

SK Lázně Bělohrad
Dres
23
úno 5, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 10, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
181
Hodnocení
6,37
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor dub 28, 2019 Dobruška P 1 - 1 68 1 0 0 7,3
  2. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2019 Jiskra Hořice P 0 - 2 90 0 1 0 4,6
  3. VOTROK Krajský přebor dub 10, 2019 Jičín P 1 - 3 80 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor bře 24, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 1 - 1 14 0 0 0 6,0
  5. VOTROK Krajský přebor lis 17, 2018 Libčany P 0 - 1 47 0 0 0 5,4
  6. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2018 Kostelec nad Orlicí P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor lis 4, 2018 Vrchlabí P 1 - 2 94 0 1 0 4,8
  8. VOTROK Krajský přebor říj 28, 2018 Cidlina Nový Bydžov P 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  9. VOTROK Krajský přebor zář 30, 2018 Dobruška P 2 - 1 55 0 0 1 2,7
  10. VOTROK Krajský přebor zář 23, 2018 Červený Kostelec P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 181 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
181 181
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,37 6,37

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 3,98
Obdržené góly na hřišti
2 0,99
Rozdíl skóre na hřišti
6 2,98
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,50

Disciplína

Žluté karty
1 0,50
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 48 % 76 % Hodnocení 35 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 73 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 40273106,30
5. liga 30181106,37
Lázně Bělohrad 2025/2026 145976806,52
Lázně Bělohrad 2024/2025 2171 878706,88
AGRO CS 1. A třída 2171 878706,88
Lázně Bělohrad 2023/2024 112700515,80
Jičín 2023/2024 90344405,68
Jičín 2022/2023 2451 881806,21
Jičín 2021/2022 2261 768916,35
Jičín 2020/2021 81536306,18
Jičín 2019/2020 1092005,20
Lázně Bělohrad 2019/2020 1351 125516,32
AM GNOL 1. A třída 1351 125516,32
Lázně Bělohrad 2018/2019 1831 374415,67
Lázně Bělohrad 2017/2018 2632 3041325,56
VOTROK Krajský přebor 2632 3041325,56
Lázně Bělohrad 2016/2017 2341 9611315,65
VOTROK Krajský přebor 2341 9611315,65
Lázně Bělohrad 2015/2016 2622 3191226,57
1. A třída 2622 3191226,57
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení