Cimr Dalibor

Konec kariéry
bře 12, 1992
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
17
Góly
3
V základní sestavě
12
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
1 072
Hodnocení
6,13
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C zář 11, 2021 Trutnov V 2 - 1 55 0 0 0 6,8
  2. Fortuna Divize C zář 4, 2021 Horky nad Jizerou R 2 - 2 62 1 0 0 7,5
  3. Fortuna Divize C srp 28, 2021 Tochovice R 2 - 2 72 0 0 0 6,0
  4. Fortuna Divize C srp 22, 2021 Sparta Kolín P 7 - 1 45 0 0 0 5,8
  5. Fortuna Divize C srp 14, 2021 Vysoké Mýto P 3 - 1 66 0 0 0 5,3
  6. Fortuna Divize C srp 7, 2021 Poříčany P 1 - 2 45 0 0 0 6,2
  7. Fortuna Divize C čvc 31, 2021 Náchod R 0 - 0 86 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C říj 10, 2020 Letohrad V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C říj 3, 2020 Trutnov P 2 - 4 94 0 0 0 4,9
  10. Fortuna Divize C zář 27, 2020 Benátky nad Jizerou P 6 - 3 90 1 0 0 6,0
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 072 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
17 17
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
1 072 1 072
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,13 6,13

Útok

Góly
3 0,25
Góly ze hry
3 0,25
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,34
Obdržené góly na hřišti
23 1,93
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −0,59
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,25

Disciplína

Žluté karty
1 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 64 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 59 % Obrana 35 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Kutná Hora 2021/2022 1731 072106,13
Fortuna Divize C 1731 072106,13
Sparta Kutná Hora 2020/2021 85651006,24
Fortuna Divize C 85651006,24
Sparta Kutná Hora 2019/2020 165936106,11
Fortuna Divize C 165936106,11
Sparta Kutná Hora 2016/2017 2741 720106,03
Fortuna Divize C 2741 720106,03
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení