Cimr Dalibor

Konec kariéry
bře 12, 1992
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
17
Góly
3
V základní sestavě
12
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
1 072
Hodnocení
6,13
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 30, 2022 Letohrad P 0 - 2 10 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C dub 23, 2022 Trutnov P 2 - 0 20 0 0 0 5,9
  3. Fortuna Divize C říj 31, 2021 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 1 97 0 0 0 7,1
  4. Fortuna Divize C říj 23, 2021 Benátky nad Jizerou P 0 - 5 91 0 0 0 4,9
  5. Fortuna Divize C říj 16, 2021 Sokol Libiš P 5 - 1 93 1 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C říj 9, 2021 Hlinsko R 1 - 1 67 0 0 0 5,6
  7. Fortuna Divize C říj 2, 2021 Kosmonosy P 6 - 3 86 0 0 0 5,3
  8. Fortuna Divize C zář 28, 2021 Velké Hamry V 2 - 0 60 1 0 0 8,7
  9. Fortuna Divize C zář 25, 2021 Čáslav R 3 - 3 72 0 1 0 5,6
  10. Fortuna Divize C zář 18, 2021 Letohrad P 7 - 0 45 0 0 0 5,2
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 072 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
17 17
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
1 072 1 072
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,13 6,13

Útok

Góly
3 0,25
Góly ze hry
3 0,25
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 1,34
Obdržené góly na hřišti
23 1,93
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −0,59
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,25

Disciplína

Žluté karty
1 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 62 % 64 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 59 % Obrana 35 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Kutná Hora 2021/2022 1731 072106,13
Fortuna Divize C 1731 072106,13
Sparta Kutná Hora 2020/2021 85651006,24
Fortuna Divize C 85651006,24
Sparta Kutná Hora 2019/2020 165936106,11
Fortuna Divize C 165936106,11
Sparta Kutná Hora 2016/2017 2741 720106,03
Fortuna Divize C 2741 720106,03
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení