Haken Lukáš

Bez angažmá
bře 12, 1992
34 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
22
Góly
2
V základní sestavě
20
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 886
Hodnocení
5,80
Žluté karty
9
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 4, 2022 Spartak Kobylice P 1 - 1 35 1 0 0 7,3
  2. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 15, 2022 Jiskra Kocbeře V 9 - 0 8 1 0 0 7,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 7, 2022 Slavoj Skřivany V 1 - 2 33 0 0 0 6,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 1, 2022 Jičín "B" V 3 - 1 88 0 1 0 6,6
  5. JAKO 1. B třída - skupina A dub 23, 2022 Vrchlabí "B" V 0 - 3 30 0 0 0 6,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina A dub 17, 2022 Nová Paka V 1 - 0 16 0 0 0 6,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A říj 31, 2021 Sokol Stará Paka V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  8. JAKO 1. B třída - skupina A říj 23, 2021 Dolní Kalná V 0 - 1 94 0 1 0 6,7
  9. JAKO 1. B třída - skupina A říj 17, 2021 Spartak Kobylice V 12 - 2 90 1 0 0 8,4
  10. JAKO 1. B třída - skupina A říj 9, 2021 Sparta Úpice P 0 - 0 90 0 1 0 5,9
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 886 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
20 20
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 886 1 886
Kapitánem
5 5
Hodnocení
5,80 5,80

Útok

Góly
2 0,10
Góly ze hry
2 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
27 1,29
Obdržené góly na hřišti
34 1,62
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −0,33
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,19

Disciplína

Žluté karty
9 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 50 % 18 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 44 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Železnice 2024/2025 2221 886905,80
Sokol Železnice 2023/2024 2371 692606,81
1. A třída 2371 692606,81
Sokol Železnice 2022/2023 2872 478406,96
AM GNOL 1. A třída 2872 478406,96
Sokol Železnice 2021/2022 1971 320506,90
Sokol Železnice 2020/2021 62246106,50
Sokol Železnice 2018/2019 122994406,32
Sokol Železnice 2017/2018 2041 638506,42
Jičín 2015/2016 1901 650605,98
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení