Ruml Pavel

Konec kariéry
dub 1, 1992
34 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2017/2018

Zápasy
12
Góly
0
V základní sestavě
12
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 033
Hodnocení
6,44
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Divize C čvn 12, 2016 Turnov P 1 - 3 91 0 0 0 5,0
  2. Divize C kvě 29, 2016 Trutnov P 0 - 4 76 0 0 0 5,1
  3. Divize C dub 23, 2016 Vysoké Mýto V 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  4. Divize C dub 10, 2016 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 6 90 0 0 0 4,8
  5. Divize C dub 3, 2016 Admira Praha P 4 - 1 90 1 0 0 5,7
  6. Divize C bře 27, 2016 Ústí nad Orlicí V 3 - 1 94 1 0 0 7,7
  7. Divize C bře 19, 2016 Letohrad P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  8. Divize C bře 13, 2016 Sparta Kutná Hora P 0 - 1 94 0 1 0 4,8
  9. Divize C zář 20, 2015 Vysoké Mýto P 2 - 3 31 0 0 0 5,9
  10. Divize C zář 12, 2015 Sokol Družba Suchdol V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
2017/2018 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 033 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
12 12
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 033 1 033
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,44 6,44

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 1,92
Obdržené góly na hřišti
11 0,96
Rozdíl skóre na hřišti
11 0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,35

Disciplína

Žluté karty
4 0,35
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 85 % Hodnocení 52 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 1201 033406,44
Jiskra Hořice 2016/2017 3032 4821015,78
VOTROK Krajský přebor 3032 4821015,78
Jaroměř 2015/2016 1421 126205,70
Divize C 1421 126205,70
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení