Živný Lukáš

Konec kariéry
čvn 11, 1992
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
30
Góly
2
V základní sestavě
30
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 693
Hodnocení
6,23
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 13, 2018 Čáslav P 1 - 4 90 0 0 0 4,9
  2. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Zbuzany 1953 P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  3. Fortuna Divize C čvn 3, 2018 Brandýs nad Labem V 2 - 1 93 0 1 0 6,4
  4. Fortuna Divize C kvě 26, 2018 Letohrad P 3 - 1 91 0 1 0 4,7
  5. Fortuna Divize C kvě 20, 2018 Trutnov V 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  6. Fortuna Divize C kvě 12, 2018 Vysoké Mýto P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  7. Fortuna Divize C kvě 6, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 3 - 0 90 0 1 0 7,0
  8. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Čechie Vykáň V 1 - 2 91 0 0 0 6,9
  9. Fortuna Divize C dub 22, 2018 Turnov V 3 - 0 93 1 0 0 8,4
  10. Fortuna Divize C dub 14, 2018 Sokol Živanice V 4 - 5 92 0 0 0 6,8
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 693 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
30 30
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 693 2 693
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,23 6,23

Útok

Góly
2 0,07
Góly ze hry
2 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
51 1,70
Obdržené góly na hřišti
47 1,57
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,13
Zápasy bez obdrženého gólu
8 0,27

Disciplína

Žluté karty
4 0,13
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 69 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Kolín 2017/2018 3022 693406,23
Fortuna Divize C 3022 693406,23
Vysoké Mýto 2016/2017 2802 425406,41
Fortuna Divize C 2802 425406,41
Vysoké Mýto 2015/2016 2732 307406,29
Divize C 2732 307406,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení