Kocourek Marek

Konec kariéry
čvc 1, 1992
34 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
368
Hodnocení
5,83
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 25, 2024 Chlumec nad Cidlinou "B" P 0 - 2 91 0 0 0 4,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 11, 2024 Kopidlno V 4 - 3 94 0 0 0 6,4
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 4, 2024 Spartak Kosičky P 2 - 0 92 0 0 0 4,6
  4. JAKO 1. B třída - skupina A dub 27, 2024 Nová Paka V 4 - 0 91 0 1 0 7,7
  5. AM GNOL 1. A třída lis 5, 2022 Lázně Bělohrad P 2 - 3 30 0 0 0 6,1
  6. AM GNOL 1. A třída říj 30, 2022 Sokol Železnice P 7 - 0 32 0 0 0 5,7
  7. AM GNOL 1. A třída říj 22, 2022 Náchod "B" V 6 - 3 16 0 0 0 6,1
  8. AM GNOL 1. A třída říj 15, 2022 Sokol Stěžery P 2 - 4 22 0 0 0 5,9
  9. AM GNOL 1. A třída zář 24, 2022 Miletín P 3 - 3 27 1 0 0 6,7
  10. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2022 Sokol Třebeš "B" P 5 - 2 90 1 0 0 5,9
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 368 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
368 368
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,83 5,83

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,96
Obdržené góly na hřišti
7 1,71
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,24
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,24

Disciplína

Žluté karty
1 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 83 % 55 % Hodnocení 23 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2023/2024 40368105,83
Sobotka 2022/2023 92495006,24
Sobotka 2021/2022 1621 417206,16
AM GNOL 1. A třída 1621 417206,16
Sobotka 2020/2021 82717005,96
Sobotka 2019/2020 1551 316006,92
AM GNOL 1. A třída 1551 316006,92
Jičín 2018/2019 23112 055206,63
VOTROK Krajský přebor 23112 055206,63
Jičín 2017/2018 2852 496006,22
Jičín 2016/2017 29112 492206,68
VOTROK Krajský přebor 27102 312206,68
Jičín 2015/2016 2972 650106,53
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení