Kocourek Marek

Konec kariéry
čvc 1, 1992
34 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
368
Hodnocení
5,83
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 14, 2019 Slavia Hradec Králové V 4 - 2 90 1 0 0 8,6
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2019 Dobruška P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Libčany P 2 - 3 94 1 0 0 6,2
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2019 Kostelec nad Orlicí P 0 - 1 91 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2019 Jiskra Hořice V 0 - 1 92 1 0 0 8,3
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2019 Sokol Třebeš P 1 - 4 87 1 0 0 6,0
  7. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2019 Chlumec nad Cidlinou V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
  8. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2019 Jaroměř V 1 - 2 94 0 0 0 6,9
  9. VOTROK Krajský přebor bře 31, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 4 - 2 45 0 0 0 5,2
  10. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2019 Sobotka V 6 - 0 90 0 1 0 7,1
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 368 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
368 368
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,83 5,83

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,96
Obdržené góly na hřišti
7 1,71
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,24
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,24

Disciplína

Žluté karty
1 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 83 % 55 % Hodnocení 23 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2023/2024 40368105,83
Sobotka 2022/2023 92495006,24
Sobotka 2021/2022 1621 417206,16
AM GNOL 1. A třída 1621 417206,16
Sobotka 2020/2021 82717005,96
Sobotka 2019/2020 1551 316006,92
AM GNOL 1. A třída 1551 316006,92
Jičín 2018/2019 23112 055206,63
VOTROK Krajský přebor 23112 055206,63
Jičín 2017/2018 2852 496006,22
Jičín 2016/2017 29112 492206,68
VOTROK Krajský přebor 27102 312206,68
Jičín 2015/2016 2972 650106,53
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení