Štěnička Martin

Konec kariéry
srp 1, 1992
34 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2019/2020

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
8
Odehrané minuty
698
Hodnocení
5,79
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 17, 2019 Cidlina Nový Bydžov P 2 - 3 33 0 0 0 5,5
  2. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2019 Olympia Hradec Králové 1901 P 1 - 1 6 0 0 0 –
  3. VOTROK Krajský přebor lis 3, 2019 Kostelec nad Orlicí P 1 - 2 24 0 0 0 5,2
  4. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2019 Červený Kostelec V 0 - 1 32 0 0 0 6,1
  5. VOTROK Krajský přebor říj 20, 2019 Vrchlabí V 2 - 1 14 0 0 0 6,1
  6. VOTROK Krajský přebor říj 6, 2019 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 1 88 0 0 0 5,2
  8. VOTROK Krajský přebor zář 22, 2019 Jičín V 2 - 1 90 0 1 0 6,5
  9. VOTROK Krajský přebor zář 15, 2019 Dobruška V 5 - 0 81 0 0 0 7,3
  10. VOTROK Krajský přebor zář 8, 2019 Jiskra Hořice P 2 - 2 92 0 0 0 6,0
2019/2020 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 698 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
8 8
Odehrané minuty
698 698
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,79 5,79

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,16
Obdržené góly na hřišti
15 1,93
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,77
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
1 0,13
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 15 % 23 % Hodnocení 54 % Vytíženost Disciplína 40 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2019/2020 140698105,79
Černilov 2018/2019 2101 309106,12
AM GNOL 1. A třída 2101 309106,12
Černilov 2017/2018 2712 295206,45
AM GNOL 1. A třída 2712 295206,45
Černilov 2016/2017 2912 427106,07
JAKO 1. A třída 2912 427106,07
Černilov 2015/2016 2831 887306,33
1. A třída 2831 887306,33
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení