Dres
24
zář 6, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 20, 2024

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
439
Hodnocení
6,44
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor zář 3, 2022 Slavia Hradec Králové P 0 - 5 10 0 0 0 6,0
  2. M GROUP CZ Krajský přebor srp 28, 2022 Vrchlabí V 1 - 2 4 0 0 0 –
  3. M GROUP CZ Krajský přebor srp 14, 2022 Spartak Police nad Metují P 2 - 1 6 0 0 0 –
  4. MIACOM Krajský přebor čvn 10, 2022 Slavia Hradec Králové P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
  5. MIACOM Krajský přebor kvě 21, 2022 Vrchlabí P 0 - 3 71 0 0 0 5,0
  6. MIACOM Krajský přebor kvě 15, 2022 Spartak Police nad Metují P 6 - 2 92 0 0 0 5,0
  7. MIACOM Krajský přebor kvě 7, 2022 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 3 93 0 0 0 5,2
  8. MIACOM Krajský přebor dub 23, 2022 Sokol Třebeš P 1 - 2 99 0 1 0 4,8
  9. MIACOM Krajský přebor dub 17, 2022 Jaroměř P 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  10. MIACOM Krajský přebor dub 9, 2022 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 3 94 0 1 0 4,8
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 439 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
439 439
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,44 6,44

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 3,69
Obdržené góly na hřišti
9 1,85
Rozdíl skóre na hřišti
9 1,85
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,41
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 42 % 72 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 63 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Lhota pod Libčany 2026/2027 50439206,44
Vysoká nad Labem 2023/2024 70285306,21
1. A třída 70285306,21
Roudnice 2022/2023 92672316,30
Vysoká nad Labem 2022/2023 3020006,00
Vysoká nad Labem 2021/2022 80725305,08
Bystřian Kunčice 2021/2022 1311 053416,04
AM GNOL 1. A třída 1311 053416,04
Bystřian Kunčice 2020/2021 40365105,68
Bystřian Kunčice 2019/2020 1201 065505,98
AM GNOL 1. A třída 1201 065505,98
Bystřian Kunčice 2018/2019 1301 185505,78
AM GNOL 1. A třída 1301 185505,78
Libčany 2015/2016 61142106,63
1. A třída 61142106,63
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení