Dres
16
zář 7, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
19
Góly
0
V základní sestavě
18
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
1 569
Hodnocení
6,01
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2019 Nové Město nad Metují P 5 - 1 79 0 1 1 2,2
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 1, 2019 Spartak Police nad Metují P 2 - 2 94 0 0 0 6,0
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 26, 2019 Trutnov "B" P 5 - 1 85 0 1 0 4,5
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2019 Česká Skalice P 3 - 5 93 0 0 0 5,0
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2019 Černilov P 4 - 2 76 0 0 0 4,3
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 4, 2019 Nový Hradec Králové P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  7. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2019 Náchod "B" P 8 - 3 90 0 1 0 4,5
  8. AM GNOL 1. A třída dub 20, 2019 Velké Poříčí P 2 - 2 92 1 1 0 6,6
  9. AM GNOL 1. A třída dub 13, 2019 Lokomotiva Hradec Králové P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  10. AM GNOL 1. A třída dub 6, 2019 Roudnice V 1 - 0 91 0 0 0 7,1
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 569 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
19 19
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
1 569 1 569
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,01 6,01

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
40 2,29
Obdržené góly na hřišti
30 1,72
Rozdíl skóre na hřišti
10 0,57
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,11

Disciplína

Žluté karty
5 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 32 % 45 % Hodnocení 81 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 69 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Úpice 2025/2026 1901 569506,01
Sparta Úpice 2024/2025 1301 172106,35
Sparta Úpice 2023/2024 102619106,19
Sparta Úpice 2021/2022 1511 265426,30
Sparta Úpice 2020/2021 61548107,00
Sparta Úpice 2019/2020 92827206,04
Sparta Úpice 2018/2019 2512 264715,55
AM GNOL 1. A třída 2512 264715,55
Sparta Úpice 2017/2018 2962 645806,22
AM GNOL 1. A třída 2962 645806,22
Sparta Úpice 2016/2017 3052 685705,99
JAKO 1. A třída 3052 685705,99
Sparta Úpice 2015/2016 2922 626906,02
1. A třída 2922 626906,02
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení