Dres
15
zář 10, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2025

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
789
Hodnocení
6,08
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 18, 2025 Červený Kostelec P 2 - 1 25 0 0 0 5,9
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 14, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 3 64 0 0 0 5,3
  3. VOTROK Krajský přebor kvě 10, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 0 5 0 0 0 –
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Dobruška P 3 - 2 78 0 0 0 5,3
  5. VOTROK Krajský přebor dub 26, 2025 Jaroměř V 3 - 0 72 0 0 0 7,3
  6. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2025 Sokol Železnice R 2 - 2 22 0 1 0 5,6
  7. VOTROK Krajský přebor bře 29, 2025 Česká Skalice V 4 - 1 14 0 0 0 6,3
  8. VOTROK Krajský přebor bře 22, 2025 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 2 8 0 0 0 –
  9. VOTROK Krajský přebor bře 15, 2025 Solnice V 2 - 0 8 0 0 0 –
  10. VOTROK Krajský přebor lis 24, 2024 Sokol Třebeš P 3 - 1 68 0 0 0 5,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 789 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
789 789
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,51
Obdržené góly na hřišti
12 1,37
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,14
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,23

Disciplína

Žluté karty
5 0,57
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 38 % 50 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 90789506,08
AGRO CS 6. liga 90789506,08
Nové Město nad Metují 2025/2026 2812 2651006,05
AGRO CS 1. A třída 2812 2651006,05
Náchod 2024/2025 2421 074215,94
Náchod 2023/2024 251878206,07
Týniště nad Orlicí 2022/2023 2502 265926,06
Týniště nad Orlicí 2021/2022 2602 186716,53
AM GNOL 1. A třída 2602 186716,53
Týniště nad Orlicí 2020/2021 91820406,96
Náchod 2019/2020 120828006,62
Fortuna Divize C 120828006,62
Náchod 2018/2019 2511 576305,91
Fortuna Divize C 2101 357305,81
Náchod 2017/2018 1401 251006,74
Nové Město nad Metují 2017/2018 1631 464305,48
Nové Město nad Metují 2016/2017 2512 182625,84
Nové Město nad Metují 2015/2016 2912 662305,75
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení