Farkaš Martin

TJ Sokol Třebeš
Dres
10
říj 5, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2011

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
3
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
475
Hodnocení
6,85
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 16 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 1 95 0 1 0 6,4
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Jiskra Hořice R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  3. STARMON Krajský přebor dub 26 Cidlina Nový Bydžov R 4 - 4 29 1 0 0 7,6
  4. STARMON Krajský přebor bře 22 Vrchlabí V 0 - 2 44 0 0 0 6,6
  5. STARMON Krajský přebor bře 15 Červený Kostelec V 2 - 0 73 0 0 0 7,2
  6. STARMON Krajský přebor lis 16, 2025 Jičín R 2 - 2 90 0 0 0 6,0
  7. STARMON Krajský přebor lis 8, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 2 - 0 66 0 0 0 5,3
  8. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Dobruška R 0 - 0 17 0 0 0 6,0
  9. STARMON Krajský přebor zář 21, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 4 84 0 1 0 4,7
  10. STARMON Krajský přebor zář 13, 2025 Slavia Hradec Králové R 1 - 1 72 0 1 0 5,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 475 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
475 475
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,85 6,85

Útok

Góly
3 0,57
Góly ze hry
3 0,57
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,71
Obdržené góly na hřišti
8 1,52
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,19
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,76

Disciplína

Žluté karty
1 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 93 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 54 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Třebeš 2026/2027 63475106,85
5. liga 63475106,85
Sokol Třebeš 2025/2026 1921 367506,38
Sokol Třebeš 2024/2025 102511306,40
Sokol Třebeš 2023/2024 2641 904306,34
Sokol Třebeš 2022/2023 2742 100906,13
Sokol Třebeš 2021/2022 1531 149207,16
Sokol Třebeš "B" 2020/2021 1041106,40
Sokol Třebeš 2017/2018 120859106,00
Sokol Třebeš 2016/2017 152977106,66
JAKO 1. A třída 152977106,66
Sokol Třebeš 2015/2016 2552 131506,47
1. A třída 2552 131506,47
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení