Farkaš Martin

TJ Sokol Třebeš
Dres
10
říj 5, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2011

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
3
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
475
Hodnocení
6,85
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída kvě 16 Lokomotiva Hradec Králové V 2 - 1 95 0 1 0 6,4
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Jiskra Hořice R 2 - 2 96 0 0 0 6,0
  3. AGRO CS 1. A třída bře 29, 2025 Bystřian Kunčice V 4 - 1 28 0 0 0 6,4
  4. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Kopidlno P 1 - 2 76 0 1 0 4,8
  5. 1. A třída čvn 14, 2024 Roudnice V 0 - 2 60 0 0 0 7,2
  6. 1. A třída kvě 18, 2024 Miletín P 0 - 2 30 0 0 0 5,9
  7. 1. A třída dub 7, 2024 Třebechovice pod Orebem V 2 - 0 95 0 0 0 7,3
  8. 1. A třída lis 11, 2023 Trutnov "B" P 2 - 0 68 0 0 0 5,1
  9. 1. A třída lis 5, 2023 Vrchlabí P 7 - 0 45 0 0 0 5,2
  10. 1. A třída říj 22, 2023 Miletín R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 475 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
475 475
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,85 6,85

Útok

Góly
3 0,57
Góly ze hry
3 0,57
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,71
Obdržené góly na hřišti
8 1,52
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,19
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,76

Disciplína

Žluté karty
1 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 93 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 54 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Třebeš 2026/2027 63475106,85
5. liga 63475106,85
Sokol Třebeš 2025/2026 1921 367506,38
Sokol Třebeš 2024/2025 102511306,40
Sokol Třebeš 2023/2024 2641 904306,34
Sokol Třebeš 2022/2023 2742 100906,13
Sokol Třebeš 2021/2022 1531 149207,16
Sokol Třebeš "B" 2020/2021 1041106,40
Sokol Třebeš 2017/2018 120859106,00
Sokol Třebeš 2016/2017 152977106,66
JAKO 1. A třída 152977106,66
Sokol Třebeš 2015/2016 2552 131506,47
1. A třída 2552 131506,47
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení