Nágl Adam

FK Letohrad
Dres
20
říj 6, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2020

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
7
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
692
Hodnocení
5,33
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 10 Turnov R 2 - 2 4 0 0 0 –
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 4 Spartak Police nad Metují P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 26 Kosmonosy P 2 - 3 93 0 1 0 4,9
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20 Chlumec nad Cidlinou P 4 - 1 91 1 0 0 5,9
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 12 Vysoké Mýto P 2 - 3 95 0 0 0 5,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 5 Přepeře P 8 - 1 45 0 0 0 5,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 29 Trutnov P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 22 Ústí nad Orlicí P 4 - 1 92 0 1 0 4,6
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 15 Čechie Vykáň P 1 - 4 40 1 0 0 6,8
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Svitavy P 3 - 1 46 0 0 0 5,6
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 692 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
692 692
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,33 5,33

Útok

Góly
2 0,26
Góly ze hry
2 0,26
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,04
Obdržené góly na hřišti
28 3,64
Rozdíl skóre na hřišti
−20 −2,60
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 8 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 25 % Obrana 11 %

Sezóny

Ročníky
Letohrad 2026/2027 102692205,33
Letohrad 2023/2024 2932 414705,52
Fortuna Divize C 2932 414705,52
Letohrad 2022/2023 2962 543416,03
Fortuna Divize C 2962 543416,03
Letohrad 2021/2022 3022 747906,06
Fortuna Divize C 3022 747906,06
Letohrad 2020/2021 83685206,04
Fortuna Divize C 83685206,04
Ústí nad Orlicí 2016/2017 2972 583806,86
Fortuna Divize C 2972 583806,86
Ústí nad Orlicí 2015/2016 2642 301715,98
Divize C 2642 301715,98
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení