Černý Jiří

Konec kariéry
lis 4, 1992
33 let
Země
CZEČesko

M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
85
Hodnocení
6,07
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 6, 2023 Chlumec nad Cidlinou V 2 - 2 16 0 0 0 6,0
  2. AM GNOL 1. A třída dub 30, 2023 Třebechovice pod Orebem V 2 - 0 63 0 0 0 7,0
  3. M GROUP CZ Krajský přebor dub 23, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 4 - 1 28 0 0 0 6,1
  4. M GROUP CZ Krajský přebor dub 16, 2023 Červený Kostelec V 0 - 2 27 0 0 0 6,1
  5. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2023 Náchod "B" V 1 - 0 74 0 0 0 7,0
  6. M GROUP CZ Krajský přebor bře 19, 2023 Slavia Hradec Králové V 0 - 2 14 0 0 0 6,1
  7. AM GNOL 1. A třída zář 24, 2022 Nový Hradec Králové V 2 - 1 16 0 0 0 6,5
  8. AM GNOL 1. A třída zář 18, 2022 Lázně Bělohrad P 6 - 2 58 0 0 0 5,1
  9. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2022 Sokol Železnice P 3 - 4 45 0 0 0 5,9
  10. AM GNOL 1. A třída srp 13, 2022 Slovan Broumov V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
2022/2023 M GROUP CZ Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 85 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
85 85
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,07 6,07

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 1,06
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,06
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 50 % Hodnocení 18 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 74 %

Sezóny

5. liga
Sokol Třebeš 2017/2018 – 2022/2023 5052 174206,15
Celkem 5052 174206,15
6. liga
Sokol Třebeš "B" 2016/2017 – 2022/2023 2551 777006,73
Celkem 2551 777006,73
7. liga
Sokol Třebeš "B" 2020/2021 52352007,16
Celkem 52352007,16
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení