Čáp Martin

SK Sparta Úpice
Dres
15
pro 10, 1992
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
20
Góly
2
V základní sestavě
13
Ze střídačky
7
Odehrané minuty
1 333
Hodnocení
6,26
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 12 Chlumec nad Cidlinou "C" P 2 - 3 97 0 0 0 5,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 6 Spartak Hajnice P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 30 Dolní Kalná V 6 - 0 46 0 0 0 6,4
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 23 Spartak Kosičky P 5 - 1 91 0 0 0 4,9
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 16 Sokol Nepolisy P 3 - 4 47 1 0 0 6,4
  6. JAKO 1. B třída - skupina A dub 4 Sobotka V 3 - 1 47 0 0 0 6,9
  7. JAKO 1. B třída - skupina A bře 29 Lázně Bělohrad "B" P 3 - 0 37 0 0 0 5,8
  8. JAKO 1. B třída - skupina A bře 21 Olympia Hradec Králové 1901 P 0 - 1 24 0 0 0 5,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A lis 1, 2025 Chlumec nad Cidlinou "C" V 1 - 2 30 0 0 0 6,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina A říj 25, 2025 Spartak Hajnice P 0 - 1 45 0 0 0 5,4
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 333 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
20 20
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
7 7
Odehrané minuty
1 333 1 333
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,26 6,26

Útok

Góly
2 0,14
Góly ze hry
2 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
38 2,57
Obdržené góly na hřišti
27 1,82
Rozdíl skóre na hřišti
11 0,74
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,20

Disciplína

Žluté karty
1 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 68 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 45 % Obrana 65 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Úpice 2025/2026 2021 333106,26
Sparta Úpice 2024/2025 1911 526106,42
Sparta Úpice 2023/2024 2322 010206,03
Sparta Úpice 2022/2023 2522 067206,20
Sparta Úpice 2021/2022 2411 591106,30
Sparta Úpice 2020/2021 50399006,16
Sparta Úpice 2019/2020 130882205,69
Sparta Úpice 2018/2019 2501 778505,78
AM GNOL 1. A třída 2501 778505,78
Sparta Úpice 2017/2018 2711 927505,89
AM GNOL 1. A třída 2711 927505,89
Sparta Úpice 2016/2017 2612 193505,93
JAKO 1. A třída 2612 193505,93
Sparta Úpice 2015/2016 2702 266505,85
1. A třída 2702 266505,85
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení