Dres
2
led 7, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 7, 2022

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
264
Hodnocení
6,50
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 6. liga zář 19 Černilov V 7 - 2 62 0 0 0 6,6
  2. AGRO CS 6. liga zář 13 Červený Kostelec P 2 - 1 17 0 0 0 5,9
  3. AGRO CS 6. liga zář 5 Náchod "B" V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  4. AGRO CS 6. liga srp 30 Slavia Hradec Králové "B" R 2 - 2 18 0 0 0 6,0
  5. AGRO CS 6. liga srp 22 Slovan Broumov V 5 - 0 58 0 0 0 7,0
  6. AGRO CS 6. liga srp 8 Slavoj Předměřice nad Labem V 4 - 1 19 0 0 0 6,1
  7. AGRO CS 1. A třída čvn 7 Kopidlno V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 30 Sokol Stěžery V 2 - 1 99 0 0 0 6,8
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Slavoj Skřivany R 2 - 2 100 1 0 0 7,0
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 2 Trutnov "B" V 2 - 3 89 0 0 0 6,8
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 264 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
264 264
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 4,77
Obdržené góly na hřišti
1 0,34
Rozdíl skóre na hřišti
13 4,43
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,34

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 78 % Hodnocení 45 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 88 %

Sezóny

6. liga
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 – 2026/2027 3242 198106,30
Celkem 3242 198106,30
7. liga
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 – 2024/2025 2511 850116,54
Celkem 2511 850116,54
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení