Kabeláč Tomáš

FK Náchod
Dres
2
úno 24, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 12, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
94
Hodnocení
5,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 23, 2025 Benešov P 0 - 2 94 0 1 0 4,6
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 16, 2025 Turnov P 2 - 0 97 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 26, 2024 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 P 1 - 2 96 0 0 0 5,3
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 20, 2024 Trutnov V 1 - 2 93 0 1 0 6,4
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2024 Dobrovice V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 6, 2024 Chrudim P 3 - 2 94 0 1 0 4,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 2, 2024 Benešov P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2024 Vysoké Mýto P 0 - 1 95 0 1 0 4,8
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 21, 2024 Přepeře P 3 - 1 95 0 0 0 5,1
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 8, 2024 Turnov R 0 - 0 95 0 1 0 5,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 94 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
94 94
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,00 5,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
2 1,91
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −1,91
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 0 % Hodnocení 25 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
Náchod 2026/2027 1094005,00
5. liga 1094005,00
Náchod 2025/2026 20185006,25
Spartak Police nad Metují 2025/2026 90820215,50
Spartak Police nad Metují 2024/2025 100608305,65
Slavia Hradec Králové 2024/2025 1201 125505,68
Slavia Hradec Králové 2023/2024 1911 368506,09
Fortuna Divize C 1911 368506,09
Slavia Hradec Králové 2022/2023 2982 6591316,63
Náchod 2021/2022 1331 192426,05
Fortuna Divize C 1331 192426,05
Slavia Hradec Králové 2021/2022 1441 274816,75
Náchod 2020/2021 70603516,33
Fortuna Divize C 70603516,33
Náchod 2019/2020 1641 467306,93
Fortuna Divize C 1641 467306,93
Náchod 2018/2019 1431 1731015,71
Fortuna Divize C 1331 128915,72
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 60369106,17
Kratonohy 2017/2018 1601 464205,99
Fortuna Divize C 1501 374205,91
Libčany 2017/2018 1321 115925,70
Libčany 2016/2017 3052 7681106,56
VOTROK Krajský přebor 3052 7681106,56
Libčany 2015/2016 2031 5041116,42
1. A třída 2031 5041116,42
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení