Kabeláč Tomáš

FK Náchod
Dres
2
úno 24, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 12, 2026

5. liga 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
94
Hodnocení
5,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2019 Lokomotiva Hradec Králové P 2 - 2 45 0 1 0 5,6
  2. AM GNOL 1. A třída lis 17, 2018 Nový Hradec Králové V 1 - 6 45 0 0 0 7,0
  3. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2018 Náchod "B" P 4 - 0 90 0 1 0 4,5
  4. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2018 Bystřian Kunčice V 4 - 0 65 0 0 0 7,2
  5. AM GNOL 1. A třída říj 14, 2018 Nové Město nad Metují P 2 - 3 32 0 0 0 5,9
  6. AM GNOL 1. A třída zář 23, 2018 Roudnice P 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  7. AM GNOL 1. A třída srp 25, 2018 Sparta Úpice P 3 - 3 45 0 0 0 6,4
  8. AM GNOL 1. A třída čvn 16, 2018 Trutnov "B" V 8 - 2 90 0 0 0 7,2
  9. 1. A třída čvn 11, 2016 Sokol Třebeš V 5 - 2 91 0 1 0 6,7
  10. 1. A třída čvn 5, 2016 Vrchlabí V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 94 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
94 94
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,00 5,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
2 1,91
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −1,91
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 0 % Hodnocení 25 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
Náchod 2026/2027 1094005,00
5. liga 1094005,00
Náchod 2025/2026 20185006,25
Spartak Police nad Metují 2025/2026 90820215,50
Spartak Police nad Metují 2024/2025 100608305,65
Slavia Hradec Králové 2024/2025 1201 125505,68
Slavia Hradec Králové 2023/2024 1911 368506,09
Fortuna Divize C 1911 368506,09
Slavia Hradec Králové 2022/2023 2982 6591316,63
Náchod 2021/2022 1331 192426,05
Fortuna Divize C 1331 192426,05
Slavia Hradec Králové 2021/2022 1441 274816,75
Náchod 2020/2021 70603516,33
Fortuna Divize C 70603516,33
Náchod 2019/2020 1641 467306,93
Fortuna Divize C 1641 467306,93
Náchod 2018/2019 1431 1731015,71
Fortuna Divize C 1331 128915,72
Olympia Hradec Králové 1901 2018/2019 60369106,17
Kratonohy 2017/2018 1601 464205,99
Fortuna Divize C 1501 374205,91
Libčany 2017/2018 1321 115925,70
Libčany 2016/2017 3052 7681106,56
VOTROK Krajský přebor 3052 7681106,56
Libčany 2015/2016 2031 5041116,42
1. A třída 2031 5041116,42
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení