Dudek Martin

Konec kariéry
bře 28, 1993
33 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2022/2023

Zápasy
22
Góly
0
V základní sestavě
22
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 015
Hodnocení
5,07
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 10, 2023 Sparta Úpice P 7 - 1 91 0 0 0 4,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 3, 2023 Dolní Kalná P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 27, 2023 Spartak Kosičky P 8 - 1 90 0 0 0 4,8
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 20, 2023 Jičín "B" P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 13, 2023 Sokol Nepolisy P 1 - 2 96 0 0 0 5,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 6, 2023 Sokol Stará Paka P 4 - 0 92 0 0 0 4,9
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 29, 2023 Slavoj Skřivany P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 23, 2023 Dvůr Králové nad Labem "B" P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 15, 2023 Kopidlno P 0 - 2 90 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 8, 2023 Rudník P 5 - 2 91 0 0 0 5,0
2022/2023 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 015 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
22 22
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 015 2 015
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,07 5,07

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 1,07
Obdržené góly na hřišti
92 4,11
Rozdíl skóre na hřišti
−68 −3,04
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 3 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 32 % Obrana 10 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Kobylice 2022/2023 2202 015405,07
Spartak Kobylice 2021/2022 1411 079005,83
Bystřian Kunčice 2019/2020 80277005,78
Bystřian Kunčice 2018/2019 2511 597205,95
AM GNOL 1. A třída 2511 597205,95
Bystřian Kunčice 2017/2018 211991006,33
Bystřian Kunčice 2016/2017 180879005,93
JAKO 1. A třída 180879005,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení