Horák Matěj

Bez angažmá
bře 29, 1993
33 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
18
Hodnocení
6,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 13, 2024 Benešov V 3 - 1 6 0 0 0 –
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 1, 2024 Horní Ředice R 0 - 0 12 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Chrudim R 2 - 2 13 0 1 0 5,6
  4. Fortuna Divize C kvě 24, 2023 Ústí nad Orlicí P 1 - 0 70 0 0 1 3,5
  5. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Náchod R 1 - 1 67 0 0 0 6,7
  6. Fortuna Divize C kvě 6, 2023 Velké Hamry P 4 - 2 94 1 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C dub 29, 2023 Dobrovice V 1 - 6 90 0 0 0 7,1
  8. Fortuna Divize C dub 26, 2023 Dvůr Králové nad Labem P 4 - 2 46 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C dub 23, 2023 Benátky nad Jizerou R 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C dub 7, 2023 Hlinsko V 4 - 1 97 0 1 0 6,7
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 18 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
18 18
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 47 % Hodnocení 5 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2024/2025 2018006,00
Turnov 2023/2024 1013105,60
Turnov 2022/2023 2321 957315,96
Fortuna Divize C 2321 957315,96
Kosmonosy 2021/2022 124578006,43
Fortuna Divize C 124578006,43
Kosmonosy 2020/2021 86636007,10
Fortuna Divize C 86636007,10
Ostrá 2019/2020 1651 390206,48
Fortuna Divize C 1651 390206,48
Turnov 2018/2019 1411 185505,46
Fortuna Divize C 1411 185505,46
Turnov 2017/2018 30142 594206,54
Fortuna Divize C 30142 594206,54
Turnov 2016/2017 30152 532406,58
Fortuna Divize C 30152 532406,58
Turnov 2015/2016 1421 102306,32
Divize C 1421 102306,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení