Srubjan Pavel

SK Dobruška
Dres
2
dub 8, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 20, 2025

5. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
174
Hodnocení
6,15
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga srp 23 Vrchlabí R 1 - 1 97 0 1 0 5,7
  2. 5. liga srp 14 Jiskra Hořice V 1 - 0 77 0 0 0 6,6
  3. STARMON Krajský přebor lis 16, 2025 Vrchlabí V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  4. STARMON Krajský přebor lis 8, 2025 Červený Kostelec R 1 - 1 94 1 0 0 7,3
  5. STARMON Krajský přebor lis 2, 2025 Týniště nad Orlicí P 2 - 0 93 0 1 0 4,6
  6. STARMON Krajský přebor říj 26, 2025 Sokol Třebeš R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  7. STARMON Krajský přebor říj 11, 2025 Libčany R 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  8. STARMON Krajský přebor říj 4, 2025 Jičín V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  9. STARMON Krajský přebor zář 28, 2025 Sokol Železnice R 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  10. STARMON Krajský přebor zář 21, 2025 Jaroměř R 1 - 1 96 0 0 0 6,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 174 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
174 174
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,52
Obdržené góly na hřišti
1 0,52
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,52

Disciplína

Žluté karty
1 0,52
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 62 % Hodnocení 34 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Dobruška 2026/2027 20174106,15
5. liga 20174106,15
Dobruška 2025/2026 81744106,31
Nové Město nad Metují 2025/2026 30196005,93
Nové Město nad Metují 2024/2025 1441 272116,68
Nové Město nad Metují 2023/2024 110949105,78
1. A třída 110949105,78
Česká Skalice 2023/2024 1411 176106,06
Nové Město nad Metují 2022/2023 2331 980325,67
AM GNOL 1. A třída 2331 980325,67
Nové Město nad Metují 2021/2022 2422 017306,08
AM GNOL 1. A třída 2422 017306,08
Nové Město nad Metují 2020/2021 81666205,41
Nové Město nad Metují 2019/2020 1201 050305,40
AM GNOL 1. A třída 1201 050305,40
Nové Město nad Metují 2018/2019 2522 187305,93
AM GNOL 1. A třída 2522 187305,93
Nové Město nad Metují 2017/2018 2401 982115,32
Nové Město nad Metují 2016/2017 2562 171306,34
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení