Wagenknecht Jiří

SK Lázně Bělohrad
Dres
8
dub 21, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2010

5. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
1
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
380
Hodnocení
6,65
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 11 Česká Skalice V 1 - 3 94 0 1 0 6,7
  2. 5. liga říj 4 Vrchlabí V 6 - 0 94 0 1 0 7,1
  3. 5. liga zář 27 Jiskra Hořice V 0 - 2 94 1 1 0 7,6
  4. 5. liga srp 9 Týniště nad Orlicí P 0 - 1 98 0 0 0 5,2
  5. AGRO CS 1. A třída čvn 13 Nové Město nad Metují V 3 - 1 65 0 0 0 7,2
  6. AGRO CS 1. A třída čvn 6 Slavia Hradec Králové "B" V 0 - 2 91 0 0 0 7,3
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 31 Cidlina Nový Bydžov "B" V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Nový Hradec Králové P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 17 Bystřian Kunčice R 3 - 3 79 0 0 0 6,0
  10. AGRO CS 1. A třída dub 25 Sokol Stěžery V 0 - 3 35 0 0 1 4,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 380 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
380 380
Kapitánem
4 4
Hodnocení
6,65 6,65

Útok

Góly
1 0,24
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,24

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 2,61
Obdržené góly na hřišti
2 0,47
Rozdíl skóre na hřišti
9 2,13
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,47

Disciplína

Žluté karty
3 0,71
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 89 % Hodnocení 48 % Vytíženost Disciplína 5 % Obrana 84 %

Sezóny

5. liga
Lázně Bělohrad 2016/2017 – 2026/2027 5735 1362115,72
Celkem 5735 1362115,72
6. liga
Lázně Bělohrad 2015/2016 – 2025/2026 1301211 5232616,45
2015/2016 1. A třída 2732 429606,87
Celkem 1301211 5232616,45
7. liga
Lázně Bělohrad "B" 2025/2026 1010005,90
Celkem 1010005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení