Wagenknecht Jiří

SK Lázně Bělohrad
Dres
8
dub 21, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 3, 2010

5. liga 2026/2027

Zápasy
4
Góly
1
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
380
Hodnocení
6,65
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 27, 2023 Chlumec nad Cidlinou V 5 - 4 78 0 0 0 6,9
  2. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2023 Dobruška V 1 - 2 94 0 1 0 6,4
  3. VOTROK Krajský přebor srp 13, 2023 Náchod R 3 - 3 97 1 0 0 6,9
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Vrchlabí P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2019 Sobotka V 1 - 0 94 0 1 0 6,7
  6. VOTROK Krajský přebor dub 14, 2019 Jiskra Hořice P 0 - 2 90 0 1 0 4,6
  7. VOTROK Krajský přebor dub 6, 2019 Chlumec nad Cidlinou P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  8. VOTROK Krajský přebor bře 31, 2019 Jaroměř V 6 - 0 91 0 0 0 7,5
  9. VOTROK Krajský přebor srp 27, 2017 Červený Kostelec P 4 - 0 91 0 1 0 4,5
  10. VOTROK Krajský přebor srp 20, 2017 Vysoká nad Labem V 2 - 2 91 0 0 0 6,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 380 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
380 380
Kapitánem
4 4
Hodnocení
6,65 6,65

Útok

Góly
1 0,24
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
1 0,24

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 2,61
Obdržené góly na hřišti
2 0,47
Rozdíl skóre na hřišti
9 2,13
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,47

Disciplína

Žluté karty
3 0,71
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 89 % Hodnocení 48 % Vytíženost Disciplína 5 % Obrana 84 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2026/2027 41380306,65
5. liga 41380306,65
Lázně Bělohrad 2025/2026 2512 108216,51
AGRO CS 1. A třída 2412 098216,54
Lázně Bělohrad 2024/2025 2842 568706,47
AGRO CS 1. A třída 2842 568706,47
Lázně Bělohrad 2023/2024 1921 663305,75
Lázně Bělohrad 2022/2023 2342 047606,61
AM GNOL 1. A třída 2342 047606,61
Lázně Bělohrad 2021/2022 2502 108505,93
AM GNOL 1. A třída 2502 108505,93
Lázně Bělohrad 2020/2021 1091005,00
Lázně Bělohrad 2019/2020 20182005,00
Lázně Bělohrad 2018/2019 50457205,78
Lázně Bělohrad 2017/2018 30274105,17
Lázně Bělohrad 2016/2017 2602 3621215,61
VOTROK Krajský přebor 2602 3621215,61
Lázně Bělohrad 2015/2016 2732 429606,87
1. A třída 2732 429606,87
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení