Bořke Martin

SK Libčany
Dres
12
kvě 17, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 29, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
545
Hodnocení
6,13
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 10 Náchod P 4 - 2 72 0 0 0 5,1
  2. 5. liga říj 3 Chlumec nad Cidlinou "B" P 2 - 3 87 0 0 0 5,6
  3. 5. liga zář 27 Dobruška P 4 - 2 39 0 0 0 5,9
  4. 5. liga zář 13 Roudnice V 0 - 4 12 0 0 0 6,2
  5. 5. liga zář 5 Cidlina Nový Bydžov V 2 - 1 94 0 0 0 6,9
  6. 5. liga srp 28 Týniště nad Orlicí V 0 - 2 35 0 0 0 6,2
  7. 5. liga srp 22 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 2 93 0 0 0 6,8
  8. 5. liga srp 15 Jičín V 1 - 2 95 0 0 0 6,8
  9. 5. liga srp 8 Sokol Třebeš P 3 - 0 18 0 0 0 5,7
  10. STARMON Krajský přebor čvn 13 Červený Kostelec V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 545 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
545 545
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,13 6,13

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,15
Obdržené góly na hřišti
12 1,98
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,17
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 37 % 61 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 36 %

Sezóny

5. liga
Libčany 2022/2023 – 2026/2027 10407 0911405,98
Celkem 10407 0911405,98
6. liga
Kratonohy "B" 2017/2018 81663006,55
Libčany 2015/2016 2501 923406,48
2015/2016 1. A třída 2501 923406,48
Celkem 3312 586406,50
7. liga
Kratonohy "B" 2016/2017 1921 653106,84
Celkem 1921 653106,84
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení