Šimek Jiří

FK Turnov
Dres
8
čvn 8, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 22, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
15
Hodnocení
5,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Přepeře P 0 - 3 15 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C čvn 12, 2019 Pardubice P 2 - 3 85 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C čvn 8, 2019 Trutnov P 4 - 3 90 0 0 0 5,2
  4. Fortuna Divize C čvn 1, 2019 Vysoké Mýto V 3 - 1 69 0 0 0 6,9
  5. Fortuna Divize C kvě 25, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  6. Fortuna Divize C kvě 11, 2019 Náchod V 2 - 4 92 0 1 0 6,6
  7. Fortuna Divize C kvě 4, 2019 Český Brod P 1 - 3 13 0 0 0 5,7
  8. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Velké Hamry P 4 - 3 90 1 1 0 5,8
  9. Fortuna Divize C dub 6, 2019 Horky nad Jizerou P 2 - 1 77 0 0 0 5,7
  10. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 15 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
15 15
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 6,00
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −6,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 34 % Hodnocení 5 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 1 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2025/2026 1015005,90
Turnov 2018/2019 2632 256905,61
Fortuna Divize C 2632 256905,61
Turnov 2017/2018 3012 603506,16
Fortuna Divize C 3012 603506,16
Turnov 2016/2017 2832 1711205,87
Fortuna Divize C 2832 1711205,87
Turnov 2015/2016 2111 635206,09
Divize C 2111 635206,09
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení