Sedláček Jan

TJ Sokol Malšovice
Dres
33
čvn 13, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 31, 2026

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
843
Hodnocení
6,51
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída lis 15, 2025 Trutnov "B" R 2 - 2 94 0 0 1 2,7
  2. AGRO CS 1. A třída říj 26, 2025 Lázně Bělohrad P 6 - 2 91 0 0 0 4,2
  3. AGRO CS 1. A třída říj 18, 2025 Nové Město nad Metují V 2 - 1 93 0 1 0 6,3
  4. AGRO CS 1. A třída zář 27, 2025 Sokol Třebeš "B" V 1 - 5 90 0 0 0 6,9
  5. AGRO CS 1. A třída zář 13, 2025 Černilov V 4 - 0 90 0 0 0 8,1
  6. AGRO CS 1. A třída srp 30, 2025 Sokol Stěžery P 2 - 3 96 0 0 0 4,6
  7. AGRO CS 1. A třída srp 16, 2025 Lokomotiva Hradec Králové R 3 - 3 94 0 1 0 5,1
  8. AGRO CS 1. A třída srp 9, 2025 Jiskra Hořice P 2 - 0 93 0 0 0 4,6
  9. AGRO CS 1. A třída čvn 21, 2025 Vrchlabí V 2 - 0 91 0 0 0 8,0
  10. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Sokol Třebeš "B" V 7 - 0 93 0 0 0 8,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 843 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
843 843
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,51 6,51

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 2,67
Obdržené góly na hřišti
11 1,17
Rozdíl skóre na hřišti
14 1,49
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 52 % 82 % Hodnocení 90 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 90843006,51
Sokol Malšovice 2025/2026 80745006,15
Nový Hradec Králové 2025/2026 80741315,31
Nový Hradec Králové 2024/2025 1801 667405,71
AGRO CS 1. A třída 1801 667405,71
Nový Hradec Králové 2023/2024 2602 411105,82
1. A třída 2602 411105,82
Nový Hradec Králové 2022/2023 1101 010206,05
AM GNOL 1. A třída 1101 010206,05
Nový Hradec Králové 2021/2022 2011 753106,05
AM GNOL 1. A třída 2011 753106,05
Nový Hradec Králové 2020/2021 20182008,25
Nový Hradec Králové 2017/2018 2902 595305,27
AM GNOL 1. A třída 2902 595305,27
Nový Hradec Králové 2016/2017 1801 566315,57
JAKO 1. A třída 1801 566315,57
Nový Hradec Králové 2015/2016 2502 286205,77
1. A třída 2502 286205,77
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení